Субота, 20.04.2024, 01:18 | Вітаю Вас Гість
.
Swallow Junior Wrestling Club
Борцівський спортивний клуб "Ластівка"
Головна » Архів новин
Черговий раз потішив нас Андрійко Джелеп!!! Сьогодні у Мінську, республіка Білорусь, завершився міжнародний турнір з вільної боротьби серед кадетів "Медвеженок".

Вагова категорія 54 кг. зібрала кращих представників з Білорусі, Молдови, Казахстану. Росії, Латвії, Киргизії та Грузії. На найвищу сходинку п'єдесталу зійшов наш Андрій Джелеп!!! Він знову - Чемпіон!!!

Золота медаль спішить до рідного джурівського залу!!!

Іван Курилюк

Переглядів: 2632 | Додав: ivivan | Дата: 18.02.2017 | Коментарі (0)

Джурівський борцівський клуб "ЛАСТІВКА" і все наше Покуття вітає Петра Білейчука із золотом Чемпіонату України серед спортсменів до 23 років, м.Хмельницикий, 9.02 2017 р..

А Валентина Блясецького із бронзою і виконанням нормативу почесного звання МАЙСТРА СПОРТУ УКРАЇНИ!!!

Решту фото:  фото1    фото2

Переглядів: 1306 | Додав: ivivan | Дата: 09.02.2017 | Коментарі (0)

18-20 січня 2017р. у столиці Ірану м.Тегерані відбудеться престижний міжнародний турнір «Кубок Тахті» з вільної та греко-римської боротьби.

Особливістю цьогорічних змагань є те, що вони будуть носити командний характер і відбуватимуться за принципом «стінка на стінку».

У складі збірної України з вільної боротьби Кубок Тахті виборюватиме вихованець Івана Курилюка Іван Кусяк.

За матеріалами: ufk.lviv.ua

Переглядів: 1191 | Додав: ivivan | Дата: 16.01.2017 | Коментарі (0)

Сьогодні 4 грудня 2016 р. у Грузії в м. Тбілісі закінчився міжнародний турнір з вільної боротьби в честь Лері Хабелова. У складі української команди виступали наші борці: Андрій Джелеп та Іван Марусик.

Для Івана старт такого рівня є дебютом. Він у боротьбі за третє місце потерпів поразку від грузинського атлета.

А для Андрія Джелепа Тбілісі є фартове. Тільки недавно тут він приміряв на себе лаври Чемпіона Світу, а сьогодні вже успішно відстояв свій титул. П'ять важких поєдинків, де одного за одним Андрій переміг борців Азербайджану та Грузії.

Золота медаль ластівкою летить до рідного джурівського залу!!!

Переглядів: 1167 | Додав: ivivan | Дата: 04.12.2016 | Коментарі (0)

30 листопада - 1 грудня у Харкові відбулася грандіозна подія для українського спорту - клубний Чемпіонат Світу з вільної боротьби.

Всі фото: 1  2  3  4  5  6  7

Приймали участь у змаганнях борці 12 країн світу:
Грузії, США, Ірану, України, Білорусі, Монголії, Киргистану, Угорщини, Вірменії, Туреччини.

Насправді такого зірково складу українсь ... Читати далі »

Переглядів: 1207 | Додав: ivivan | Дата: 04.12.2016 | Коментарі (0)

23-24 листопада 2016 року у місті Бровари відбувся Чемпіонат України з вільної боротьби серед чоловіків. Срібну медаль у ваговій категорії 61 кг виборов ІВАН БІЛЕЙЧУК. Медаль такого ж гатунку завоював ІВАН КУСЯК у категорії 70 кг. Вітаємо спортсменів та тренерів.

А так хотілося золота...

... Читати далі »

Переглядів: 1249 | Додав: ivivan | Дата: 26.11.2016 | Коментарі (0)

18 листопада. Бухарест. Жіноча та чоловіча команди України завоювали ІІІ місце з вільної боротьби на Кубку Європейських Націй. У складі збірної команди України виступав наш Петро Білейчук. Він боровся в категорії 57 кг. Вітаємо Петра з успішним виступом.
Переглядів: 1076 | Додав: ivivan | Дата: 21.11.2016 | Коментарі (0)

Переглядів: 1073 | Додав: ivivan | Дата: 01.11.2016 | Коментарі (0)

Переглядів: 1206 | Додав: ivivan | Дата: 26.10.2016 | Коментарі (0)