Субота, 20.04.2024, 00:45 | Вітаю Вас Гість
.
.
Swallow Junior Wrestling Club
Борцівський спортивний клуб "Ластівка"
Головна » 2011 » Вересень » 30 » 46-й міжнародний турнір з вільної боротьби пам’яті Олекси Довбуша
46-й міжнародний турнір з вільної боротьби пам’яті Олекси Довбуша
22:47

Завершився перший день змагань 46-й міжнародний турнір з вільної боротьби пам’яті Олекси Довбуша. На змагання приїхали декілька команд з Росії та України, команди Грузії, Молдови, Болгарії, Польщі. Склад учасників іменитий, декілька майстрів міжнародного класу, майстри та кандидати в майстри спорту, переможці та призери світових і європейських першостей.

Апогей змагань відбувся у фінальних сутичках, на мою думку, багато було протестів. Проте, такі діючі правила вільної боротьби, є протест – судді змушені його розглянути. Фінали, а також, втішні сутички зібрали самих сильних і досвідчених атлетів, боротьба була цікавою та видовищною.

3. Гіоалієв Магомед – Росія

Другий день у фінали вийшли дві країни Грузія і Росія. ВК до 86кг Валієв В. впевнено переміг у фіналі і став чемпіоном. Наступна категорія 96кг атлет із Грузії мав змогу виграти, можливо десь невистачило напору, досвіду. Реванш грузини взяли у ВК до 120 кг - 1 період 4:5 виграв Цараєв А., протест тренера, суддівська нарада і бал віддають Росії. А у 2 періоді Петріашвілі Г. не дав жодного шансу противнику і здобув чисту перемогу на туше.

На турнірі боролись кращі представники борцівських країн світу, майбутні чемпіони європейських та світових першостей. Згадати тільки минулорічного учасника Марсагішвілі Дато, Грузія.  Організатори та меценати докладають великих зусиль для проведення цього свята. На жаль невелика кількість глядачів приїхала повболівати за спортсменів. Навіть представники преси не "балують" своєю присутністю, а не "піднімаючи ... місця" в інтернеті знаходять статті і передруковують.

Змагання видалися цікавим і видовищними. Бажаємо і надалі процвітання турнірові О.Довбуша. Велика подяка Андрію Сілецькому та організаторам за спортивне свято.

Переглядів: 1539 | Додав: IgorOK | Теги: вільна боротьба, Андрій Сілецький, турнір О.Довбуша, Коломия | Рейтинг: 5.0/1 |