Борцівський спортивний клуб "Ластівка"
Головна » 2012 » Вересень » 13 » І знову в дорогу нас покликав Здолбунів
І знову в дорогу нас покликав Здолбунів
09:43

Тренер та переможці І знову в дорогу нас покликав Здолбунів. Тут на Рівненщині вже давно готує юних борців Віктор Куцель. Вже вкотре він проводить турнір пам’яті свого тренере В.Кайди.

На турнір приїхало дуже багато команд з різних регіонів України. Всім хотілося перевірити свої сили після літніх канікул. Достойно представили борцівський клуб «Ластівка» і наші хлопці. Після запеклих попередніх поєдинків першого дня змагань до фіналів пробилися троє наших борців. У ВК до 32 кг Андрій Джелеп із села Тулуків зайняв 2 місце. Чемпіоном у ВК до 46кг став Роман Гуцуляк з Джурова. Ще один представник родини Джелепів та славного села Тулуків – Роман став на найвищу сходинку п’єдесталу у ВК до 54кг.

СК «Ластівка» вітає юних борців з успіхом та дякує за фінансову підтримку Ярославу Джелепу. Зараз ми готуємося до поїздки в м. Мелітополь, де проходитиме представницький турнір на призи ТДАТУ. Сподіваємося, що удача не покине нас і там.