Борцівський спортивний клуб "Ластівка"
Головна » 2011 » Грудень » 27 » Міжнародний турнір пам'яті Гейдара Алієва
Міжнародний турнір пам'яті Гейдара Алієва
00:35

Роман Гуцуляк Білейчуки 23-25 ​​грудня в місті Ірпінь Київської області завершився міжнародний турнір пам'яті загальнонаціонального лідера Азербайджанського народу Гейдара Алієва. Змагання зібрали на килимі найсильніші команди країн СНД, що лідирують у цьому виді спорту: України, Російської Федерації, Білорусі, Молдови, Азербайджану.

Четверо атлетів із СК "Ластівка" боролись за команду Прикарпаття. Тільки два з них пробились на вищі ступеньки пядесталу. Петро Білейчук вийшов у фінал, вигравши декілька принципових сутичок. Другий фіналіст - атлет із Азербайджану, цьогорічний чемпіон Європи. Петро перший період переміг, в другому і третьому періодах боровся як лев, але, можливо, забракло досвіду для остаточної перемоги і в результаті срібна медаль. Ще більше потішив свого тренера - Івана Васильовича, Роман Гуцуляк, здолавши всіх спортсменів на своєму шляху і став чемпіоном у ВК до 42кг. Роман був нагороджений цінними подарунками: годинником та грошовою премією. Хлопці ще раз доказали, що є першими номерами в національній збірній у своїй віковій групі.

Переглядів: 1207 | Додав: IgorOK | Теги: Петро Білейчук, вільна боротьба, ірпінь, турнір, Роман Гуцуляк, Гейдар Алієв | Рейтинг: 5.0/3 |