Вівторок, 23.04.2024, 10:07 | Вітаю Вас Гість
.
.
Swallow Junior Wrestling Club
Борцівський спортивний клуб "Ластівка"
Головна » 2012 » Грудень » 11 » Першість БК «Ластівка» серед школярів 2001-2004р.н.
Першість БК «Ластівка» серед школярів 2001-2004р.н.
20:01

Настанови Тренера Як відомо досвід – кращий вчитель. У спорті та у вільній боротьбі зокрема досвід змагань завжди був і є важливим чинником у формуванні особистості борця. Зрозуміло, і батькам і юним спортсменам хочеться, щоб був досвід перемог, радісних хвилин, успіху. Для тренерів дитячі змагання теж є лакмусовим папірцем, перевіркою їхніх надій та висновків.

Від себе особисто скажу, що першість БК «Ластівка» серед школярів 2001-2004 р.н. пройшла дуже цікаво, емоційно, інтригуюче. Після змагань майже всі глядачі були одностайні в тому, що: «так цікаво і здорово ми ще не проводили дитячі змагання».

Фіналісти Я з цим згідний на всі сто. Особливо запам’ятається фінальна сутичка «поєдинщиків», які взяли на себе відповідальність за свої команди. Так склалося, що після двох кіл командної першості «стінка на стінку» рахунок став нічийний – 1:1.

Два лідери у своїх командах вирішували долю перемоги. Три періоди рубки. Було все, і проходи, і схресні перевороти, і млини. Було все, і радість перемоги, і сльози розпачу.

Надіюся, як завжди, що будуть і висновки. Не називаю імен. Я надіюсь, що скоро переможці та призери цих змагань стануть відомі далеко за межами Джурова. Надіюся, разом з молодими тренерами борцівського клубу «Ластівка», робимо все потрібне для здійснення наших мрій.