П'ятниця, 19.04.2024, 12:09 | Вітаю Вас Гість
.
.
Swallow Junior Wrestling Club
Борцівський спортивний клуб "Ластівка"
Головна » 2010 » Квітень » 17 » Традиційний турнір пам’яті тренерів Ореста Маринди та Руслана Чельдієва
Традиційний турнір пам’яті тренерів Ореста Маринди та Руслана Чельдієва
19:40

Три дні квітня (15-17) у спортивному манежі міста Городенки проходив турнір з вільної боротьби пам’яті тренерів Ореста Маринди та Руслана Чельдієва. На турнір прибули команди Львів, Скала Подільська, Борщів, Чернівці, Вижниця, Івано-Франківськ, Калуш, Коломия, Бурштин, Долина, в т.ч. команда села Джурів в складі п’яти чоловік борців 1998 р.н. та молодші. У категорії до 27 кг впевнено перемігши 4 суперників у фінал увійшов Андрій Джелеп, де за 2 періоди не залишив шансів противнику із Чернівців. У категорії до 29кг чемпіоном став Валентин Блясецький. Його перемоги були насичені кидками із стійки і закінчувалися всі однаково ­­– безперечним туше для кожного противника. Бронзовим призером став Роман Джелеп в категорії до 42кг. Лише прикра поразка від львівяника не дозволила Роману стати на найвищу сходинку п’єдесталу. Слід відмітити кращу технічну підготовку всіх джурівських призерів і чемпіонів. За крок до фіналу зупинився Михайло Васільєв у категорії до 35кг. Не вдалося зійти на сходинку п’єдесталу Євгену Никифоруку на перших своїх змаганнях.