П'ятниця, 29.03.2024, 11:31 | Вітаю Вас Гість
.
.
Swallow Junior Wrestling Club
Борцівський спортивний клуб "Ластівка"
Головна » 2010 » Грудень » 1 » V міжнародний турнір з вільної боротьби м.Мелітополь
V міжнародний турнір з вільної боротьби м.Мелітополь
21:08

27-28 листопада у місті Мелітополь проходив V міжнародний турнір з вільної боротьби на призи Таврійського Державного агротехнологічного університету. Турнір організовували Хассай Дмитро – голова федерації спортивної боротьби м.Мелітополь, Русанов Валентин – головний суддя змагань, тренер. Завдячуючи організаторами турнір вдався на славу. Ми зрозуміли, що борцівський потяг Мелітополя рухає вперед дружня команда в голові якого локомотив – Русанов Валетин. Рідко в наш час зустрінеш таке чесне суддівство при такому кількісному та якісному складі учасників. А виборювати було що і було з ким. На турнір приїхала левова частка учасників та призерів минулої першості України у м.Хмельницькому та борці із м.Хасавюрт, республіка Дагестан - разом 250 учасників.

Нашим хлопцям випав нелегкий, але цікавий жереб – Роман Гуцуляк та Іван Білейчук в перших сутичках зустрілись із борцями з Дагестану. У ВК до 35кг Роман в напруженій боротьбі у трьох періодах поступився суперникові. Проте продовжив боротьбу і здобув 3 місце перемігши іншого атлета із м.Хасавюрт.

Петро Білейчук Іван Білейчук у ВК до 47кг зайняв 1 місце. В його активі перемоги над кращими борцями України та Дагестану. В цій же ВК виступав Максим Васіліогло із Одещини – бронзовий призер минулої першості України, на котрій він переміг Івана Білейчука. Цього разу М.Васіліогло немав шансів і «спіткнувся» на братові – Петру Білейчуку. На п’єдестал піднялись два брати: Іван та Петро Білейчуки – 1 та 2 місця.

У ВК до 42кг нас порадував Іван Косович, досвідчений атлет виборов 1 місце. У ВК до 47кг Роман Джелеп – 2 місце. Петро Білейчук