П'ятниця, 26.04.2024, 03:14 | Вітаю Вас Гість
.
.
Swallow Junior Wrestling Club
Борцівський спортивний клуб "Ластівка"
Головна » 2015 » Грудень » 6 » XXIV міжнародний турнір Кубок Землі м. Краснік, Польща
XXIV міжнародний турнір Кубок Землі м. Краснік, Польща
21:34

Троє борців з СК «Ластівка» Снятинської ДЮСШ «Колос» вирушили в складі збірної України на XXIV міжнародний турнір з вільної боротьби у Польщу, який проходив в м. Краснік 20-22 листопада 2015 року. Турнір проводився у двох вікових групах: кадети і юніори. На килимі боролися представники Польщі, Литви, Чехії, Білорусі і України.

Ігор Никифорук виступав серед кадетів, здолав 4 суперників і став чемпіоном у своїй ВК, що дуже приємно – показав зрілу боротьбу. Роман Гуцуляк у досить переконливій манері здолав своїх суперників до фіналу, де мав дуже принципову сутичку з представником Польщі. У фінальному поєдинку Роман заставив всіх вболівальників похвилюватись, але з рахунком 8:7 переміг і став чемпіоном турніру. Дуже приємно, що Назар Скоропанюк у віковій групі юніори не залишив жодних шансів своїм суперникам і став переможцем у ВК до 66кг.

Збірна України посіла 1-е командне місце. Оскільки три джурівських атлети отримали золото, тренерами було прийнято рішення в цій ситуації віддати командний кубок до Джурова.

Наша команда дуже дякує за сприяння в організації поїздки на турнір, за фінансову, візову та моральну підтримку наших атлетів голові Івано-Франківської обласної федерації Прощуку Едуарду Петровичу.

І.В.Курилюк

Переглядів: 871 | Додав: IgorOK | Теги: Польща, Прощук Е.П., Краснік, Джурів | Рейтинг: 0.0/0 |