Повну чарку догори!
Щирій праці Бог поможе.
Дай нам Боже все, що гоже!
Що не гоже - чорт бери!

З огляду на минуле – 2010 рік в цілому пройшов добре. Іван Васильович Курилюк знайшов «можливості» поїхати із своїми вихованцями на більшість запланованих змагань. Дещо «дошкуляли» хвороби спортсменів і суддівство, результат міг бути кращим. Із першим будемо боротись, ну а з другим потрібно тільки вигравати переконливо, щоб не залишати сумніву, і бути на 2 голови вище, на 1 вже не проходить.

Що маємо: Івано-Франківська обл. посіла 3 місце (чоловіки) у рейтингу АСБУ (левову частку балів приніс Василь Федоришин) і 2 місце на першості України серед юнаків 1995-97 р.н., а тут левову частку заліку вибороли хлопці нашого СК «Ластівка». Іван Васильович серед 259 тренерів України у рейтингу посів 34 місце, з чим його вітаємо. Минулого року – 32 місце. Ще одне побажання до Івано-Франківської федерації боротьби – проштудіюйте міжнародні правила боротьби FILA і не путайте та об’єднуйте різні види спорту – FS-Freestyle, GR-Greco-Roman, FW-Female Wrestling.

Перш за все, бажаємо в наступному році нашим тренерам, їхнім родинам, юним атлетам міцного козацького здоров’я, борцівських та життєвих перемог, спортивної та життєвої удачі!

Малюнок отримано з: chtk.ck.ua