П'ятниця, 19.04.2024, 02:34 | Вітаю Вас Гість
.
Swallow Junior Wrestling Club
Борцівський спортивний клуб "Ластівка"
Головна » 2010 » Січень » 28

Брати Литвинчуки З 24 по 27 січня у місті Бровари проходили змагання Кубку України з вільної боротьби серед чоловіків, жінок та юніорів. П’ятеро вихованців Івана Васильовича брали участь у цих змаганнях. Порадували свого тренера брати Литвинчуки. Олег Литвинчук зайняв 3 місце у ваговій категорії до 50 кг по молоді, старший брат Любомир - 3 місце у ваговій категорії до 55 кг серед чоловіків. У даний момент вихованці нашого клубу тренуються під керівництвом заслужених тренерів України Олександра Єжова та Віталія Футумайчука м.Коломия спортивний клубу "Максимум".

Керівництво та юні борці клубу "Ластівка" вітають призерів, а також їхніх тренерів із спортивним здобутком, бажають міцного козацького здоров'я і вибороти золото на першості України!

На фото: Любомир Литвинчук зліва у першому ряді, Олег Литвинчук справа у пе ... Читати далі »

Переглядів: 1403 | Додав: IgorOK | Дата: 27.01.2010 | Коментарі (0)