Головна » 2010 » Травень » 19
Завдяки старанням тренера Віктора Власова 13-15 травня у м.Хмельницький відбувся ІІІ Всеукраїнський турнір з вільної боротьби «Олімпійські надії». Тренерський склад та батьківський комітет СК "Ластівка" висловлюють слова вдячності пану Віктору за гостинність. Дякуємо Вам за те, що в такий нелегкий час знаходите можливість проводити такий необхідний для юних борців турнір. Джурів з Вами!
Для Івана Марусика, Віталія Радиша, Влада Радевича це були перші старти на всеукраїнських турнірах. Необхідність та важливість таких замагнь для початківців важко переоцінити. В наружених і принципових поєдинках юні борці СК "Ластівка" виступили успішно. Вітаємо переможців та їхнього тренера Івана Васильовича Курилюка із спортивним здобутком!
Наші переможці на ІІІ Всеукраїнському
...
Читати далі »
Переглядів:
2656
|
Додав:
IgorOK
|
Дата:
19.05.2010
|
| |
|
Статистика |
---|
![Рейтинг сайтів прикарпаття](http://page.if.ua/r164.gif)
Онлайн всього: 1 Гостей: 1 Користувачів: 0
Сьогодні сайт відвідали:
|
Карта відвідування |
---|
|
Наша кнопка |
---|
![Борцівський спортивний клуб Ластівка](http://1lastivka.at.ua/Lastivka.jpg)
Код кнопки:
|
|