Вівторок, 23.04.2024, 09:23 | Вітаю Вас Гість
.
Swallow Junior Wrestling Club
Борцівський спортивний клуб "Ластівка"
Головна » 2015 » Жовтень » 11

9-10 жовтня місто Тернопіль приймало борців з усієї України на відкритий всеукраїнський турнір «Тернове поле».

Радіємо за наших атлетів, які здобули на турнірі призові місця: Романа Джелепа 57кг – бронзовий призер, Петро Білейчук 61кг – срібний призер, ВК 70кг Назар Скоропанюк – бронзовий призер.

Вітаємо борців із спортивним здобутком!

Переглядів: 636 | Додав: IgorOK | Дата: 11.10.2015 | Коментарі (0)

9-11 жовтня у місті Трускавець проходив відкритий всеукраїнський турнір «Трускавецькі джерела» серед школярів 2002-2004 р.н.

СК "Ластівка" представляла молодші борці у складі команди: 29кг Артем Гуцуляк - Джурів, Гаврилюк Ярослав - Попельники, 32 кг Валентин Білашевський - Троїця, 39 кг Вадим Танасійчук - Заболотів, 42 кг Максим Равлюк - Снятин, Іван Чорногуз - Банилів. Маємо повний комплект нагород. Валентин Білашевський проявив борцівські якості і став чемпіоном у своїй ваговій категорії. Іван Чорногуз срібний призер. Дуже радіємо за Вадима Таначійчука, який проявив волю до перемоги і зміг вирвати на останніх секундах сутички бронзу. Приємно нас потішив Ярослав Гаврилюк, хоча і без медалі, вигравши дві важкі сутички, десь не без допомоги суддів, йому не присудили третю перемогу. Максим Равлюк зайняв 5 місце.

Набираємося досвіду і радіємо за перемоги хлопців.