П'ятниця, 26.04.2024, 18:18 | Вітаю Вас Гість
.
.
Swallow Junior Wrestling Club
Борцівський спортивний клуб "Ластівка"
Головна » 2010 » Листопад » 1 » Чемпіонат України з вільної боротьби в м.Хмельницьку
Чемпіонат України з вільної боротьби в м.Хмельницьку
23:31

29 жовтня 2010 року завершився чемпіонат України з вільної боротьби в славному місті Хмельницьку серед школярів 1995-96 р.н. Наша команда борцівського спортивного клубу «Ластівка» представляла на змаганнях Івано-Франківську область.

Роман Гуцуляк Вперше на чемпіонаті виступав Роман Гуцуляк в технічній, видовищній боротьбі переміг всіх своїх суперників у ваговій категорії до 35 кг і став чемпіоном. Брати Білейчуки виступали у ваговій категорії до 42кг. Тривала перерва у тренуваннях, пов'язана із хворобою, завадила Іванові Білейчукові стати призером – в результаті 5 місце (в минулому році на чемпіонаті України в м.Житомирі Іван виборов 1 місце). А його брат Петро у важкій боротьбі (часом  «грязній» через необ’єктивне суддівство) посів 3 місце на п’єдесталі. Володимир Саломаха провів 5 поєдинків у ВК до 59 кг, де було близько 60 учасників. Проте втішні сутички не стали для нього втішними – в результаті 7 місце. В першому колі вибув із боротьби Назар Скоропанюк у ВК до 53кг. Іван Білейчук

Вітаємо нашого тренера Івана Васильовича
із спортивним здобутком своїх вихованців!
Вітаємо Романа Гуцуляка із перемогою на
ЧУ з вільної боротьби серед школярів!
Вітаємо Петра Білейчука із бронзою на ЧУ з вільної боротьби серед школярів! Можливо це не той результат за який боровся Петро та його тренер, але це не останні змагання в його спортивній кар’єрі і ми бажаємо спортивного азарту, борцівських перемог, міцного здоров’я та фортуни!

Команда Джурова Пізніше, коли з’являться протоколи (я таки думаю, що вони з’являться) зробимо аналіз та виведемо командні місця, як це було зроблено минулого року.

Переглядів: 2155 | Додав: IgorOK | Теги: Петро Білейчук, Хмельницький, вільна боротьба, чемпіонат України, Роман Гуцуляк | Рейтинг: 0.0/0 |