П'ятниця, 29.03.2024, 15:09 | Вітаю Вас Гість
.
Swallow Junior Wrestling Club
Борцівський спортивний клуб "Ластівка"
Головна » 2010 » Листопад » 01

29 жовтня 2010 року завершився чемпіонат України з вільної боротьби в славному місті Хмельницьку серед школярів 1995-96 р.н. Наша команда борцівського спортивного клубу «Ластівка» представляла на змаганнях Івано-Франківську область.

Роман Гуцуляк Вперше на чемпіонаті виступав Роман Гуцуляк в технічній, видовищній боротьбі переміг всіх своїх суперників у ваговій категорії до 35 кг і став чемпіоном. Брати Білейчуки виступали у ваговій категорії до 42кг. Тривала перерва у тренуваннях, пов'язана із хворобою, завадила Іванові Білейчукові стати призером – в результаті 5 місце (в минулому році на чемпіонаті України в м.Житомирі Іван виборов 1 місце). А його брат Петро у важкій боротьбі (часом  «грязній» через необ’єктивне суддівство) посів 3 місце на п’єдесталі. Володимир Саломаха провів 5 поєдинків у ВК до 59 кг, де було близько ... Читати далі »

Переглядів: 2150 | Додав: IgorOK | Дата: 31.10.2010 | Коментарі (0)