Головна » 2015 » Жовтень » 31 » Emam Ali Habibi & Abdollah Movahed Cup
Emam Ali Habibi & Abdollah Movahed Cup
22:29

Іран – країна з філософією боротьби.

Іван Білейчук боровся в складі юніорської збірної України на престижному турнірі світового рівня кубку Емама-Алі Хабібі і  Абдола Мовахед в Ірані. Змагання проходили в місті Тегеран у форматі «стінка на стінку». Наші хлопці мали можливість побачити рівень світової боротьби, як країна зустрічає спортсменів. Ми всі знаємо, що в Ірані вільна боротьба є, свого роду, релігією. Країна, де кожен третій чоловік з «поломаними вухами». Українці отримали емоційному шок від побаченого, як їх сприймають місцеві жителі – навіть будучи на ринку чи їдучи в таксі, іранці принципово відмовлялися брати платню, коли узнавали, що приїхала команда борців.

Команди розділи на дві групи. Команда України витягнула жереб для участі у групі, де змагалися команди Ірану, Ірану-2, Білорусі і Киргизстану. Наша команда перемогла в групі і вийшла до фіналу. Фіналістами другої групи стали росіяни.

Наступного дня фінал. Іван Білейчук боровся із чемпіоном Європи, рахунок зустрічі 4:4. Судді нашому атлетові дали «пасив», а російському ні, незважаючи на шалений, осуджуючий свист іранської публіки. Іван поступився у цій сутичці. В кінцевому результаті збірна України стала срібним призером цього престижного турніру.

Вітаємо Івана Білейчука та молодіжну збірну України із «сріблом» на іранському кубку з вільної боротьби.

ЗТУ І.В. Курилюк

Переглядів: 920 | Додав: IgorOK | Теги: Cup, Wrestling, Іван Білейчук, Abdollah Movahed, Emam Ali Habibi, iran, ukraine | Рейтинг: 5.0/4 |