Swallow Junior Wrestling Club
Борцівський спортивний клуб "Ластівка"
Головна » Архів новин

Колосовці

23 листопада тренерський склад СК "Ластівка" провів першість Снятинської ДЮСШ "Колос" з вільної боротьби серед школярів 2001-2003 р.н. Що приємно радує, то це збільшення географії вихованців Івана Васильовича, ці змагання є дісно чемпіонатом району. Повболівати за дітей прийщли їхні батьки, земляки, любителі відьної боротьби, зал був заповнений на 100%.

Дитяча боротьба (у розумінні віку, але не професіоналізму), на мою думку є самою цікавою і глядацькою, - це емоції, це намагання ризикувати, пробувати нові прийоми. І це початок того нелегкого і довго шляху до вершин. Цікаво спостерігати за ростом атлетів, лишень пів року минуло від минулої першості, а хлопці вже добавили у техніці й силі.

Результати:
ВК 24 кг:
1 - Шокалюк Олександр, Снятин
2 - Слободян Вале ... Читати далі »
Переглядів: 1342 | Додав: IgorOK | Дата: 25.11.2013 | Коментарі (0)

І ось настав той довгожданий день , коли мрії стають реальністю . треба було бачити з яким рвінням, азартом, впевненістю у щасливе завтра готувалися до Чемпіонату України Валентин Блясецький, Андрій Джелеп, Володя Товарницький , Павло Пертук!

Адже саме вони будуть захищати рідні колосовські колори, рідне Покуття, рідну Галичину на буковинських килимах.

До Чернівців з’їхалися найсильніші представники з різних куточків України .

Не вдалося цього разу здобути високі нагороди Володі Товарницькому та Павлові Петруку. Вони перемогли у дебютних сутичках, та, на жаль, зазнали поразки у наступному колі змагань. Хлопці старалися.

На таких поразках вчаться, і я думаю, ми не виняток.

Ще на останньому тренуванні, коли «робилися» останні грами ваги я розумів, що у категорії 35 і 3 ... Читати далі »

Переглядів: 1138 | Додав: ivivan | Дата: 31.10.2013 | Коментарі (0)

4 Жовтня 2013 ум. Івано- Франівську відбулася першість області серед юнаків 1998-2000 р.н. Змагання проводились, як відбіркові до Чемпіонату України, що пройде наприкінці жовтня у м. Чернівці .

Вихованці Снятинської ДЮСЩ «Колос» гідно представили свій район на цих змаганнях.<>П’ять чемпіонів області, два срібні призери , два бронзові – ось результат впертих сутичок на станіславських килимах.

... Читати далі »
Переглядів: 671 | Додав: ivivan | Дата: 31.10.2013 | Коментарі (0)

Іван БілейчукСнятинська ДЮСШ «КОЛОС», керівництво борцівського клубу «ЛАСТІВКА», вся борцівська спільнота Покуття вітають нашого вихованця Івана Білейчука з перемогою на Всеукраїнському турнірі «ТЕРНОВЕ ПОЛЕ». Наш зал поповнився ще одним «МАЙСТРОМ СПОРТУ».

Бажаємо не зупинятись на досягнутому!!!

Переглядів: 689 | Додав: ivivan | Дата: 31.10.2013 | Коментарі (0)

Андрій Джелеп20-21 вересня у м. Чернівці проводився вже традиційний турнір пам’яті В.А. Кудрявцева серед молодших школярів.

Чемпіоном у ВК 38 кг. став Андрій Джелеп. У ВК 42 кг. золото завоював Іван Марусик .

Вітаємо юних спортсменів!

Переглядів: 527 | Додав: ivivan | Дата: 31.10.2013 | Коментарі (0)

У ті самі дні, коли брати Білейчуки воювали на коломийських килимах - у таврійських степах ішли баталії на призи місцевого Агротехнологічнного університету. Честь нашого краю відстоювали Роман Гуцуляк, Назар Скоропанюк, Роман Джелеп.

Молодий тренер Василь Курилюк привіз до рідного Джурова три нагороди з трьох можливих. Золотом нас потішив Роман Гуцуляк. Він перміг у ваговій категорії 50кг. Бронзову нагороду завоювали Роман Джелеп у ВК 58 кг. та Назар Скоропанюк у ВК 69 кг.

Вітаємо наших борців з вдалим стартом!

Переглядів: 610 | Додав: ivivan | Дата: 31.10.2013 | Коментарі (0)

П.Білейчук разом з тренером І.В.Курилюком П.Білейчук Знову гостинна Коломия радо зустрічала гостей. Традиційно наприкінці вересня вшанувати пам’ять відомого опришка О.Довбуша на Покуття збираються найсильніші юніори України, Росії, Білорусії, Молдови, Грузії, Вірменії, Азербайжану.

Цього року для братів Петра та Івана Білейчуків цей турнір пам’ятний як ніколи. Забіжу вперед. Петро переміг у ваговій категорії у 55 кг. Переміг красиво. Подарував багато радості глядачам, додав впевнесті мені, як тренеру. Заставив себе ще раз пові ... Читати далі »
Переглядів: 678 | Додав: ivivan | Дата: 31.10.2013 | Коментарі (0)

Переглядів: 704 | Додав: ivivan | Дата: 18.08.2013 | Коментарі (0)

2-4 липня місто Одеса зустрічала холодним дощем та вітром учасників Чемпіонату України з вільної боротьби серед чоловіків.

Холодну та дощову погоду на вулиці замінив «жаркий клімат» на борцівських килимах у Палаці спорту.

Цей чемпіонат особливий, адже проводився за новими правилами. Боротьба дійсно активізувалася. Безумовно, що ці нові правила не ідеальні, потрібно ще багато корегувати і їх. Але те, що дивитися таку боротьбу стало цікавіше то це точно.

У вк 55 кг Петро Білейчук став бронзовим призером.

Брат Іван боровся у вк 60 кг. На жаль дійшов до третього кола змагань і вибув, програвши досвідченому Євгену Хавелову.

Боролися у складі області і Іван Кусяк та Григорій ... Читати далі »

Переглядів: 936 | Додав: IgorOK | Дата: 19.07.2013 | Коментарі (0)