Субота, 27.04.2024, 05:30 | Вітаю Вас Гість
.
Swallow Junior Wrestling Club
Борцівський спортивний клуб "Ластівка"
Головна » Архів новин

Два борці з нашого залу в черговий раз поїхали на чемпіонат України, який завершився в м.Бровари. Іван Марусик вперше став чемпіоном України у ВК до 59кг. Шість важких (з протестами) поєдинків провів Андрій Джелеп і здобув золото у ВК до 53кг.

Борцівський клуб «Ластівка», все спортивне Покуття вітають Івана та Андрія з титулом чемпіона України!

Багаж перемог присипляє нашу увагу, здобутки сприймаються як належне, закономірне. Але в спорті немає ефекту «залікової книжки», добре перша сесія а там далі по накатаній. Кожна чергова перемога, вона нічим не легша за першу. Кар’єра спортсм ... Читати далі »

Переглядів: 818 | Додав: IgorOK | Дата: 31.10.2015 | Коментарі (0)

Іран – країна з філософією боротьби.

Іван Білейчук боровся в складі юніорської збірної України на престижному турнірі світового рівня кубку Емама-Алі Хабібі і  Абдола Мовахед в Ірані. Змагання проходили в місті Тегеран у форматі «стінка на стінку». Наші хлопці мали можливість побачити рівень світової боротьби, як країна зустрічає спортсменів. Ми всі знаємо, що в Ірані вільна боротьба є, свого роду, релігією. Країна, де кожен третій чоловік з «поломаними вухами». Українці отримали емоційному шок від побаченого, як їх сприймають місцеві жителі – навіть будучи на ринку чи їдучи в таксі, іранці принципово відмовлялися брати платню, коли узнавали, що приїхала команда борців.

... Читати далі »

Переглядів: 920 | Додав: IgorOK | Дата: 31.10.2015 | Коментарі (0)

9-10 жовтня місто Тернопіль приймало борців з усієї України на відкритий всеукраїнський турнір «Тернове поле».

Радіємо за наших атлетів, які здобули на турнірі призові місця: Романа Джелепа 57кг – бронзовий призер, Петро Білейчук 61кг – срібний призер, ВК 70кг Назар Скоропанюк – бронзовий призер.

Вітаємо борців із спортивним здобутком!

Переглядів: 636 | Додав: IgorOK | Дата: 11.10.2015 | Коментарі (0)

9-11 жовтня у місті Трускавець проходив відкритий всеукраїнський турнір «Трускавецькі джерела» серед школярів 2002-2004 р.н.

СК "Ластівка" представляла молодші борці у складі команди: 29кг Артем Гуцуляк - Джурів, Гаврилюк Ярослав - Попельники, 32 кг Валентин Білашевський - Троїця, 39 кг Вадим Танасійчук - Заболотів, 42 кг Максим Равлюк - Снятин, Іван Чорногуз - Банилів. Маємо повний комплект нагород. Валентин Білашевський проявив борцівські якості і став чемпіоном у своїй ваговій категорії. Іван Чорногуз срібний призер. Дуже радіємо за Вадима Таначійчука, який проявив волю до перемоги і зміг вирвати на останніх секундах сутички бронзу. Приємно нас потішив Ярослав Гаврилюк, хоча і без медалі, вигравши дві важкі сутички, десь не без допомоги суддів, йому не присудили третю перемогу. Максим Равлюк зайняв 5 місце.

Набираємося досвіду і радіємо за перемоги хлопців.

ЗТУ Іван Курилюк

Переглядів: 637 | Додав: IgorOK | Дата: 11.10.2015 | Коментарі (0)

1-3 жовтня у місті Коломия завершився відкритий турнір пам’яті Олекси Довбуша.Наш клуб представляли троє борців. На жаль здобув медаль тільки Петро Білейчуук, бронза у ВК 60кг. Роман Гуцуляк боровся у ВК 55кг, 5 місце. Скоропанюк Назар, вигравши два поєдинки, у наступному зупинив ріст по таблиці. Петро Білейчук за вихід у фінал потерпів поразку від Гурського Ярослава із рахунком 6:6.

Вітаємо Петра із спортивним здобутком!

Переглядів: 585 | Додав: IgorOK | Дата: 03.10.2015 | Коментарі (0)

25-26 вересня у місті Бровари проходив турнір пам’яті Рідченко.Наш клуб представляв Андрій Джелеп у ВК 53кг. Переміг в шести поєдинках, – переміг у важкій сутичці із представником Азербайджану, наступного атлета із Молдови і у фіналі представника м. Біла Церква.
Дякуємо батькові, Ярославу Джелепу в організації поїздки. Вітаємо Андрія з перемогою і бажаємо успіхів у підготовці та участі в наступних змаганнях!

Переглядів: 575 | Додав: IgorOK | Дата: 27.09.2015 | Коментарі (0)

З 20 по 26 вересня до нас у СК «Ластівка», Джурів завітали на тренувальні збори наші друзі Otto Hajlik, його син Яніс та Степан Еперешті – вихованці СК «Wolfhagen», Німеччина. Це не перша наша зустріч для обміну досвідом. Ми дуже раді, що у нас зав’язались дружні стосунки. Сподіваємось, що ця співпраця принесе в майбутньому користь обидвом сторонам.

Іван Курилюк

Переглядів: 562 | Додав: IgorOK | Дата: 26.09.2015 | Коментарі (1)

Переглядів: 581 | Додав: ivivan | Дата: 19.08.2015 | Коментарі (0)

Роман Гуцуляк виборов бронзу у ВК до 50 кг на молодіжному ЧС з вільної боротьби у Сальвадор, Бразилія. Вітаємо Романа та його тренера Івана Васильовича Курилюка із цим спортивним здобутком. Там же боровся Іван Білейчук у ВК до 60 кг. Потужна сітка суперників не допустила його до п’єдесталу, але Іван показав видовищну, технічну і дорослу боротьбу.

Запізніле вітання, тому що не дуже був потяг писати, але просто радіти та гордитися нашими земляками. Дуже велика кількість людей з цілого світу відгукнулась на цю подію і привітала Романа та Івана Васильовича.

В чому різниця між боротьбо ... Читати далі »

Переглядів: 694 | Додав: IgorOK | Дата: 19.08.2015 | Коментарі (0)

Іван Васильович Курилюк отримав найвищу державну відзнаку для тренера - звання Заслуженого тренера України. Все спортивне товариство Покуття вітає Івана Васильовича із почесним спортивним званням. Дуже приємна новина для всіх нас.

Іван Курилюк почав навчати вільній боротьбі хлопчаків у 1991 році, коли народилася сучасна держава Україна. Що згадую з того часу – не було залу, не було матів, «млин» відпрацьовували на голій підлозі, … Сьогодні три зали, відремонтовані власним коштом і власними руками, більше сотні юних спортсменів, які тренуються щоденно. Багато можна розказати ще, але не все можна та і немає необхідності. Можна назбирати статистику змагань, медалей, випускників, особливо в останні роки. Проте неможливо полічити скільки поту, крові, нервів, здо ... Читати далі »

Переглядів: 688 | Додав: IgorOK | Дата: 14.08.2015 | Коментарі (0)